Longdrink 27 cl.
Art.nr.: 370943
Longdrinkglas, erg breed inzetbaar! Voor een frisje, een mixje of een fancy drankje. Als geschenk in te zetten, maar ook als drinkgerei op het werk voor uw collega's of voor in de horeca. Uw logo komt op 1 of 2 posities. Lees meer
Bekijk specificaties | Sample opvragen
- Breed inzetbaar
- Inhoud 270 ml
- 2 drukposities
- Minimale afname: 36 st.
- Breed inzetbaar
- Inhoud 270 ml
- 2 drukposities
- Minimale afname: 36 st.
Longdrink 27 cl.
Digitale drukproef
Instelkosten
Gratis
Gratis
Vanafprijs
1,49
- Gratis verzending Benelux
Vanafprijs: 1,49 excl. BTW
Longdrink 27 cl.
Digitale drukproef
Instelkosten
Gratis
Gratis
Vanafprijs
1,49
- Gratis verzending Benelux
Vanafprijs: 1,49 excl. BTW
Productspecificaties
Relatiegeschenk |
|
---|---|
Artikelnummer |
370943 |
Art. nr. (alternatief) |
1890 |
Vanafprijs |
€ 1,49 |
Materiaal |
|
Afmetingen relatiegeschenk |
134 cm |
Diameter relatiegeschenk |
Ø 63 cm |
Verpakking |
|
---|---|
| |
Kleinverpakking aantal |
12 |
Volledige productomschrijving
Glazen bedrukken? Uitstekend idee! Glazen met logo zijn een supernuttig en hartstikke leuk geschenk. Maar ook de horecaondernemers onder ons kunnen voor bedrukte glazen heel goed bij ons terecht! Een longdrinkglas komt altijd van pas, of u deze nu als geschenk gebruikt, als drinkgerei voor uw collega's of als glas voor in de horeca. Een longdrinkglas kan heel breed worden ingezet. Voor een frisje, een mixdrankje, een fancy cocktail, noem maar op! Met glazen bedrukken weet u zeker dat u een reclamedrager bestelt waar u iets aan heeft.
Glazen bedrukken we in het geval van de longdrinkglazen op 1 of 2 posities, net wat u mooier vindt. We gebruiken daarvoor de drukmethode die het beste bij het materiaal past, namelijk keramiek transfer. Uw glazen bedrukken we zoals altijd snel, maar secuur. Onze gratis logoserivce kan elk geüploade bestand waar nodig omzetten in het scherpst mogelijke bestand. Zo kunt u altijd uitgaan van het beste resultaat. We bedrukken uw glazen in maximaal 4 kleuren. Dat drukken doen we natuurlijk altijd pas wanneer we uw akkoord hebben. U ontvangt bij bestelling een digitale drukproef, zodat u kunt bekijken of de bedrukking is zoals u dat wilde.
Als transparant bedrijf met 20 jaar marktervaring vinden wij het belangrijk dat u ook het gratis verzendingsproces kunt meekijken. Daarom krijgt u na het bestellen altijd een unieke code in uw mailbox waarmee u in ons Track & Tracesysteem kunt. Wel zo handig om te weten wanneer u uw pakket kunt verwachten! Wist u bovendien dat elke bestellende klant leuke extraatjes krijgt? We hebben voor iedereen een actie die past bij de bestelling, dus ook voor u! Benieuwd? Bestel en ontdek!
Productbeoordelingen
(10/10) Gebaseerd op 1 beoordeling
Hulp nodig?
Advies
Bij vragen helpen we u
graag snel verder!
Uw voordelen als klant
- Ruim 10.000 relatiegeschenken te bedrukken
- Gratis sample ter beoordeling
- Geen start- en instelkosten bij bedrukte artikelen
- Gratis digitale drukproef bij bedrukte artikelen
- Gratis logoservice bij onbruikbare logo's
- Gratis verzending binnen de Benelux